Eugeniusz MINCIEL (ur. 1958)
Lot No.330
Bez tytułu
olej, płótno, 245,5 x 121,5 cm;
sygn. i dat. MINCIEL 199192
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.332
Bez tytułu, 2001
akryl, papier, 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz / 2001
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur.1957)
Lot No.334
Bez tytułu, 2000
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz 2000
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Lot No.336
Ikona, 1966
olej, płótno, 98,5 x 119 cm;
sygn i dat na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1966
Cena wywoławcza.
177 000 zł
Krzysztof AUGUSTIN (ur. 1950)
Lot No.338
Żyleta, z cyklu "Teatr własny", 1975
olej, płótno, 85 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d.: AUGUSTIN 1975; opisany na ramie
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)
Lot No.340
Atri I, 1964
olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. i dat. l.g.: RY / ZA / 64;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Jerzy PRZYBYŁ (ur. 1943)
Lot No.342
Kompozycja, 1969
olej, płótno, 49 x 69 cm;
sygn. i dat. p.d.: J. PRZYBYŁ 69.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Lot No.344
Samotni, 1971
olej, płótno, 140 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: S. Krzyształowski 1971
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.346
Martwa natura, 1969
olej, tektura, 43 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: PODSADECKI / 1969
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Lot No.
348
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Widok z pracowni - Wiosna I, 1988/89
olej, płótno, 95 x 110 cm;
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.350
Piekło, 2007
technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.352
Magiczny dyptyk
olej, płótno, 55 x 79 cm;
sygn. l.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)
Lot No.354
Rynek Starego miasta, 1987
olej, płótno, 50 x 50 cm,
napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Lot No.356
Paryż - Widok znad Sekwany, 1963
olej, tektura, 25 x 32,5 cm;
sygn. l.d.: W. Zakrzewski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)
Lot No.358
Targ koński
olej, płótno, 63 x 87,5 cm;
sygn. p. d: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Tomasz WIATER (ur. 1969)
Lot No.401
Przebudzenie, 2001
granit, 28 x 47 x 17 cm;
sygn. i dat.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Komplet do kawy na 6 osób
Lot No.501
porcelana, malowana naszkliwnie, złocona
spodeczkami, 6 talerzyków, mlecznik, cukiernica, dzbanek;
Steatyt Wytwórnia Zygmunta BUKSOWICZA, l. 50-60 XX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł