Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.101
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974
litografia, papier, 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 74;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.103
Anioł z 68 roku, 1998
serigrafia, papier, 70 x 49 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Alina SZAPOCZNIKOW (1926-1973)
Lot No.105
Kompozycja, 1960
monotypia, papier, 20 x 20 cm;
sygn. I dat. p.d.: A.S./60; numer 69
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Lot No.107
Gołąb, 1952
litografia barwna, papier, 52,2 x 68 cm;
sygn. p.d.: Picasso / 10.10.52.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.109
Tajemniczy sad
litografia, papier, 84 x 67 cm;
sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Lot No.111
Z cyklu "Dom starców", 1962
ołówek, tusz, papier, 28,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Zdzisław CYANKIEWICZ (CYAN) (1912-1981)
Lot No.113
Akt przy krześle
tusz, papier, 31,5 x 24 cm;
sygn. p.d. pieczątką
Cena wywoławcza.
900 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.115
Kompozycja, 1985
technika własna, papier, 48 x 62,5 cm;
sygn. l.d.: F. Starowieyski / 1685 I. V.;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.117
Parasol
tusz, papier, 47 x 43 cm (w świetle ramy);
sygn. p.d.: TKantor
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Bogdan ŁOPIEŃSKI (ur. 1934)
Lot No.202
Ewa Demarczyk, 1968/2008
fotografia czarno-biała, brom, papier, 43 x 56 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Lot No.301
Bez tytułu, 1986
technika mieszana, papier, 50 x 39,8 cm;
sygn. i dat. p.g.: Fogtt 86
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Władysław KUFKO (ur. 1955)
Lot No.303
Hydrant, 2008
akryl, olej, płótno, 55 x 46 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Antoni Fryderyk HAYDER (1905-1990)
Lot No.305
Pejzaż z zabudowaniami, 1966
akwarela, papier, 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: F. Hayder 66
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.307
Townee 9, 2008
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Lot No.309
Jowisz i Antiope, 2005
akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.311
Kinderheim 2, 2002-2004
tempera żółtkowa, płótno, 38 x 55 cm:
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Lot No.313
Z dobrobytu do piekła
olej, cerata, 55.5 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Kunka
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Władysław HASIOR (1928 -1999)
Lot No.315
Sztandar "Blaskomiotny", 1981
technika własna, 350 x 150 x 21 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)
Lot No.317
First smoke, 2000
akryl, kolaż, płótno, 89,5 x 110 cm;
sygn. p.d.: A. KASP.;
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.319
Rytuały codzienności XXX,
Wakacyjne wspomnienia 2003;
olej, płótno, 80 x 130 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Michał MISIAK (ur. 1973)
Lot No.321
S37
olej, płótno, 120 x 120 cm;
sygnatura i opis na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jan PAMUŁA (ur. 1944)
Lot No.323
Układ z błękitami I, 1979
akryl, płótno, 63,5 x 52 cm;
sygn. i opisany na blejtramie
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.325
Nr 126, 1975
akryl, płyta, 70 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
63 000 zł