Lot No.: 47

Magdalena Kazimierska

Lot No.: 47

Turkus liście III, 2006

olej, płótno, 93 x 50 cm sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA
Estimation $2,000 – $2,500