Lot No.: 44

Magdalena Kazimierska

Lot No.: 44

Bańki X, 2006

olej, płótno, 95 x 49 cm sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA
Estimation $2,000 – $2,500