Krzysztof Rećko-Rapsa
Lot No.: 38
Bez tytułu
technika własna, płótno, 130 x 70 cm sygn. p.d.: Rapsa
technika własna, płótno, 130 x 70 cm
sygn. p.d.: Rapsa
Rekomendacja: Galeria PROFILE
ul. Wojewódzka 7
81-437 Gdynia
www.eraartprofile.pl