Lot No.: 10

Katarzyna Makieła

Lot No.: 10

Przedmioty na czarnym, 2010

olej, płótno, 73 x 92 cm sygn. na odwrocie: KATARZYNA MAKIELA
Estimation $3,000 – $3,800