Marta Kawiorska
Lot No.: 9
Wnętrze, 2011
olej, płótno, 100 x 80 cm sygn. na odwrocie: M.KAWIORSKA
olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: M.KAWIORSKA / „WNĘTRZE” / OLEJ NA PŁÓTNIE / 100 X 80 CM / 2011
Rekomendacja: ARTEMIS- galeria sztuki
ul. Poselska 15
31-002 Kraków
galeria@artemis.art.pl
Estimation
$4,000 – $4,500