Christian BRESLAUER (1805-1882)

Lot No.
1
Widok zamku Greifenstein w Westerwaldzie olej, płótno, 62,5 x 94 cm;
sygn. u dołu z lewej (na kamieniu): C. Breslaur
Estimation $100,000 – $130,000