Lot No.: 712
Papierośnica
srebro próby 800; waga 210 g.
Austria, k. XIX
prostopadłościenna o krawędziach wyoblonych ozdobiona na całej powierzchni kanelami;
na wieczku nałożony monogram wiązany, złocony - ET pod koroną 9-pałkową;
srebro próby 800; wys. 1,7 cm, szer. 12,5 cm, głęb. 8 cm; waga 210 g.
Austria, k. XIX w.