Lot No.
1
Pierścionek złoty z rubinem
złoto pr.3,
masa całkowita wyrobu 2,850 g
masa całkowita wyrobu 2,850 g
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
3
Kolczyki ze szmaragdami
złoto pr. 0,585 w kolorze białym i żółtym,
masa całkowita wyrobu 8,200 g
masa całkowita wyrobu 8,200 g
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Lot No.
5
Bransoleta złota
złoto pr. 0,585,
masa całkowita wyrobu 12,450 g
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
9
Pierścionek złoty z szafirem
złoto pr. 0,585,
masa całkowita wyrobu 4,850 g
masa całkowita wyrobu 4,850 g
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
11
Brosza złota
złoto pr. 0,585, masa całkowita wyrobu 3,600 g
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
13
Pierścionek platynowy
platyna pr. 0,950,
masa całkowita wyrobu 4,200 g
masa całkowita wyrobu 4,200 g
Cena wywoławcza.
25 300 zł
Lot No.
15
Wisior art-deco
złoto pr. 585, rodowane,
masa całkowita wyrobu 13, 500 g
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Lot No.
17
Pierścionek złoty
białe złoto pr. 0,585,
masa całkowita wyrobu 1,900 g
masa całkowita wyrobu 1,900 g
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Lot No.
21
Brosza - szpila
złoto pr. 0,585,
platyna, masa łączna wyrobu 5,100 g
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
25
Pierścionek art.-deco
złoto pr. 0,585, platyna pr. 0,880,
masa całkowita wyrobu 2,800 g
masa całkowita wyrobu 2,800 g
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Lot No.
29
Bransoleta - brosza
masa całkowita wyrobu 69,650 g
cechy probiercze - Francja, pocz XX w.
Cena wywoławcza.
35 500 zł
Lot No.
33
Brosza w kształcie kwiatu
złoto pr. 0,750 , masa całkowita 21,450 g,
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Lot No.
35
Broszka złoto - srebrna
masa całkowita 11,120 g.
Wyrób nosi znamiona II poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Lot No.
39
Szpila z podkową
srebro złocone, zapięcie mosiężne,
masa całkowita 2,200 g
masa całkowita 2,200 g
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
41
Wisior srebrny
masa całkowita wyrobu 8,120 g.
Wyrób nosi znamiona okresu międzywojennego XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł