Lot No.181
Akt w pracowni, ok. 1925
akwarela, ołówek, papier; 42 x 30,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Lot No.184
Narcyze i pierwiosnki, 1900
pastel, papier; 27,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: WW;
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Lot No.190
Kwiaty w ogrodzie, 1905
olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.192
Akt w plecionym fotelu, ok 1905
olej, tektura; 101 x 72 cm;
sygn. p. d.: WW;
sygn. p. d.: WW;
Cena wywoławcza.
40 000 zł
NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968)
Lot No.201
Willa
akwarela, gwasz, tektura, 29 x 29,5 cm;
napis u dołu
napis u dołu
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XX w.
Lot No.203
Parnas - scena alegoryczna, projekt plafonu
gwasz, papier, 29 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stanisław GEPNER (1889-1965)
Lot No.205
Umundurowanie wojska polskiego, 10 plansz
akwarela (część podrysowana piórkiem),
papier, różne wymiary;
papier, różne wymiary;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Lot No.207
Pomnik Mikołaja Kopernika w Krakowie
akwarela, papier naklejony na karton, 48,7 x 35 cm; sygn. l. d.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Józef UJHELYI (1895-?)
Lot No.209
Dziewczyna w stroju ludowym - łemkowskim
pastel, karton, 58 x 46,5 cm;
sygn. p. g.: Ujhelyi
sygn. p. g.: Ujhelyi
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Lot No.211
Zamek w Wiśniczu
akwarela, papier, 37 x 55 cm;
sygn. l. d.: W Serafin (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)
Lot No.216
Kobieta w czerwonym zawoju na głowie, ok. 1939
gwasz, ołówek, papier, 40 x 29,6 cm;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.220
Stroje polskie - Polish Paesants' Costumes - 20 kart, 1939
gwasz malowany szablonem (pochoir);
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jefta PERIĆ (1895-1967)
Lot No.222
Kapiące się
olej, tektura, 32,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: J. Perić.
sygn. p. d.: J. Perić.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
G. LORENZ, XX w.
Lot No.227
Innsbruck
olej, płótno, 60,5 x 80,5 cm,
sygn. l. d.: G. LORENZ.
sygn. l. d.: G. LORENZ.
Cena wywoławcza.
15 000 zł