Marian BOGUSZ (1920 - 1980)
Lot No.317
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965
blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
73 x 100 cm,
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.319
Kąpiacy się łabędź, 2011
akryl, złoto akrylowe, płótno,
60 x 60 cm;
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Tomas MAYER (ur. 1970)
Lot No.321
Lazurowe wybrzeże, 2006
olej, płotno,
81 x 65 cm;
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Beata PFLANZ (ur. 1961)
Lot No.323
Pieces of reality-full of colour III
akryl, pótno,
80 x 60 cm;
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)
Lot No.325
Wrocławskie Studio Nagrań, 2007
akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007
sygn. l. d.: Milewski 2007
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Józef SKROBIŃSKI (1910-1979)
Lot No.327
Martwa natura z naczyniami, 1964
olej, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Skrobiński
sygn. p. d.: J. Skrobiński
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Elżbieta BORS (ur. 1935)
Lot No.329
Martwa natura różowa I, 2006
olej, płótno, 48,3 x 60 cm;
sygn. p. d.: Elżbieta / BORS / 2008
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.331
Portret kobiety, 1987
olej, płótno,
116 x 97,5 cm;
116 x 97,5 cm;
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Lot No.333
Skarpa, 1989
olej, płótno,
46 x 61 cm;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Leonard BOGUSIŃSKI (ur. 1944)
Lot No.335
Piramidy, 1991
technika mieszana, płótno, 54 x 46 cm;
sygn. l. d.: LEONARD BOGUSIŃSKI 91
Cena wywoławcza.
3 000 zł
KRZYSZTOF SKAIN MAY
Lot No.337
Dwa światy (...)
akryl, płyta, 70 x 100 cm;
sygn.d.: SK/IN/M/Y; (sygn.na nożu)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1945)
Lot No.339
Nieziemskie spojrzenie
akryl, płótno,
91,5 x 68 cm;
91,5 x 68 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.341
No, 2011
technika mieszana, płótno,
70 x 100 cm
70 x 100 cm
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Jan SUMIGA (1944-2005)
Lot No.344
Paleta - Wyznanie, 1985
olej, płytka w formie palety, 16 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: J. Sumiga 85
sygn. p. d.: J. Sumiga 85
Cena wywoławcza.
700 zł
Anna PIETROWIEC (1909 - 1989) - przypisywana
Lot No.402
Dziewczyna i chłopiec
ceramika,
ok. 29 x 25 x 14 cm
ok. 29 x 25 x 14 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
501
Stolik do robótek w stylu mebli z lat 60
z prostokątną skrzynką, o odkładanych
wraz z częścią boków dwóch skrzydłach
Cena wywoławcza.
2 000 zł