Piotr Ambroziak (ur. 1971 r.)

Lot No.
1
Anioł stróż, 2009 olej, płótno, 130 x 114 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Arnold Vander Ananiczius (ur. 1973 r.)

Lot No.
2
Wykopalisko nad Wisłą, 2011 pastel, papier, 15 x 21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Tomasz Awdziejczyk (ur. 1961 r.)

Lot No.
3
Olsztyn olej, płótno, 30 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Lot No.
4
Struktury 2, 2003 technika własna, druk cyfrowy,
papier, 45 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko (ur. 1948 r.)

Lot No.
5
Melodia III, 2011 olej, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Izabella Bigelmajer (ur. 1957 r.)

Lot No.
6
Maska w kwiatach, z cyklu Maski weneckie, 2008
akryl, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy Boberski (ur. 1952 r.)

Lot No.
7
Filiżanki, 2010 olej, płótno, 25 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Borowski (ur. 1979 r.)

Lot No.
8
Póstwo, 2010 akryl, płyta, 30 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Adam Borowy (ur. 1972 r.)

Lot No.
9
Penetracja przestrzeni, 2008 olej, płótno, 92 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan Brodziak (ur. 1951 r.)

Lot No.
10
Impresja nadbużańska I technika własna, olej, akryl,
płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sylwester Broniarek (ur. 1946 r.)

Lot No.
11
Aqua Marina, 2006 akwarela, papier, 18 x 24 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Katarzyna Bułka-Matlacz (ur. 1965 r.)

Lot No.
12
Serenada, z cyklu Romanse Weneckie, 2011 brąz patynowany, odlew na tracony wosk,
8 x 17 x 8 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
13
Przebudzenie, 2006 brąz patynowany, odlew na tracony wosk,
podstawa - granit polerowany, 20 x 10 x 10 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paulina Anna Burzycka (ur. 1974 r.)

Lot No.
14
Kwiaty 2, 2010 olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban (ur. 1962 r.)

Lot No.
15
Maki w wazonie, 2011 olej, płótno, 50 x 30 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sylwia Caban (ur. 1969 r.)

Lot No.
16
Człowiek, 2011 akryl, tektura, 38 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sylwia Caban (ur. 1969 r.)

Lot No.
17
Pasy, 2011 akryl, tektura, 38 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Domżalski (ur. 1945 r.)

Lot No.
18
Taniec, 2009 akryl, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
19
Zbliżenia, 2010 technika mieszana, akryl, węgiel, pastel, tektura,
papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Lot No.
20
Wyspa, 2006 olej, płótno, 80 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
21
Stan ducha, 2007 olej, płótno, 120 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof Dudziński (ur. 1953 r.)

Lot No.
22
Akt na kanapie w kwiatach, 2010-2011 olej, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
23
Akt na kanapie, 2011 olej, płótno, 61,5 x 45,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Edyta Dzierż (ur. 1977 r.)

Lot No.
24
Szum, 2011 olej, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz Dziurawiec (ur. 1950 r.)

Lot No.
25
Goździki, 2008 olej, płótno, 73 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
26
Cynie, 2007 olej, płótno, 73 x 54 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lili Fijałkowska (ur. 1949 r.)

Lot No.
27
Czerwoni akrobaci, 2003 olej, płótno, 81 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wiesław Fijałkowski (ur. 1946 r.)

Lot No.
28
Głowa 2, 2009 glina szamotowa, wys. 23 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Lot No.
29
Głowa 1, 2009 glina szamotowa, wys. 37 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Ilona Filip (ur. 1973 r.)

Lot No.
30
Przy bugu, 2007 olej, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka (ur. 1958 r.)

Lot No.
31
Z dwóch - cztery technika mieszana, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
32
Brzozy, 2011 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Gałużny (ur. 1951 r.)

Lot No.
33
Pejzaż Świętokrzyski - Ponidzie I, 2011 akryl, płyta, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Gogłuska (ur. 1954 r.)

Lot No.
34
Kwiatowe ślady jesieni, 2011 rysunek integralny, tusz, akryl,
piórko, papier, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Sylwia Haberka (ur. 1972 r.)

Lot No.
35
Pejzaż, 2007 akryl, pastel, olej, papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Alicja Habisiak-Matczak (ur. 1978 r.)

Lot No.
36
Most w Bucks County, 2011 akwarela, papier, 29,5 x 51,5 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Lot No.
37
Manufaktura, 2005 akwatinta, sucha igła, papier, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Magdalena Hajnosz (ur. 1955 r.)

Lot No.
38
Erotyk - 1, 2008 piórko, tusz, papier, 68 x 46 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Magdalena Hajnosz (ur.1955 r.)

Lot No.
39
Erotyk - 2, 2008 piórko, tusz, papier, 68 x 46 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Majid Jammoul (ur. 1948 r.)

Lot No.
40
Dialog, 2006 brąz, marmur, 42 x 29 x 15 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Majid Jammoul (ur. 1948 r.)

Lot No.
41
Razem osobno, 1994 żywica, marmur, 26 x 24 x 14 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Janiga (ur. 1952 r.)

Lot No.
42
Las Wilkasy, 2010 enkaustyka, sklejka, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Larysa Helena Jaromska (ur. 1972 r.)

Lot No.
43
Zmierzch z dwoma postaciami, 2011 akwarela, papier, 40 x 50 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jerzy Jasiński (ur. 1960 r.)

Lot No.
44
Pierwszy śnieg, 2008 olej, płótno,100 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Kabacińska-Banaszkiewicz (ur. 1958 r.)

Lot No.
45
Rubinowy, 2011 akryl, karton, 22,5 x 16,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Hanna Karasińska-Eberhardt (ur. 1964 r.)

Lot No.
46
Jedziemy, 2011 olej, akryl, płótno, masa plastyczna, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
47
Morze, 2010 - 2011 olej, akryl, masa plastyczna, szkło witrażowe,
perły naturalne, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jaga Karkoszka (ur. 1941 r.)

Lot No.
48
Świergot, 2010 olej, płótno, 60 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł