Antoni Janusz Wojnarowski (ur. 1946 r.)

Lot No.
97
Kompozycja AB50 - 3, 2009 olej, płótno, 50 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jarosław Wójcik (ur. 1957 r.)

Lot No.
98
Kobieta i drabina do nieba, 2004 akryl, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jaroslaw Wójcik (ur. 1957 r.)

Lot No.
99
Drzewo dobrego i złego, 2006 akryl, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Hanna Żebrowska (ur. 1984 r.)

Lot No.
100
Sunny days, 2011 akryl, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lot No.
101
Kompozycja AB50 - 2, 2009 olej, płótno, 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Barbara Levittoux-Świderska (ur. 1933 r.)

Lot No.
102
Kryształ I, 2004 olej, płótno, 80 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban (ur. 1962 r.)

Lot No.
103
Wazony z kwiatami, 2011 olej, płótno, 30 x 90 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ilona Filip (ur. 1973 r.)

Lot No.
104
Cinema paradiso, 2009 olej, płótno, 61 x 46 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy Jasiński (ur. 1960 r.)

Lot No.
105
Zielona brama, 2011 olej, płótno, 90 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Joanna Medyńska (ur. 1956 r.)

Lot No.
106
Baranek, 2009 technika mieszana, papier, 28 x21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krystyna Szwajkowska (ur. 1958 r.)

Lot No.
107
Jurajskie popołudnie III litografia, papier, 30 x 23 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

L. Tadeusz Serafin (ur. 1953 r.)

Lot No.
108
8-18, 2008 akryl, pastel, olej, ołówek, płyta, 80 x 65 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lidia Serafin (ur. 1942 r.)

Lot No.
109
Bez tytułu, 1972 akryl, płótno, 65 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Gogłuska (ur. 1954 r.)

Lot No.
110
Listopadowy pokłon kwiatowy, 2011 rysunek integralny, piórko, tusz, akryl, papier, 29 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Marta Konieczny (ur. 1960 r.)

Lot No.
111
Odlot, 2011 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Konieczny (ur. 1960 r.)

Lot No.
112
Złoty las, 2011 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Lot No.
113
Struktury 3, 2003 technika własna, druk cyfrowy, papier, 45 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Maria Najdek (ur. 1946 r.)

Lot No.
114
Marta, 2011 akryl, płótno, 50 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł