Hanna HASKA
Lot No.101
Wielościany - Octahedron, 2011
giclée, papier, 29 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Lot No.103
Troje na pustyni, 1997
suchoryt, akryl, papier, 72 x 53,5 cm ;
sygn. l. d.: 14 V 97 Rózga
sygn. l. d.: 14 V 97 Rózga
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.105
Wydalony z Ziemi, 1969
akwaforta, akwatinta, papier, 72, 5 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Janusz Przybylski
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Zdzisław STANEK (1925-1996)
Lot No.112
Obraz świateł 13
technika mieszana, 58, 5 x 41 cm;
sygn. p. d.: Z.Stanek-61-
sygn. p. d.: Z.Stanek-61-
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Bronisław LINKE (1906-1962)
Lot No.114
Schuman - kukiełka
piórko, tusz, tektura, 34 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: BWLinke 1950
sygn. p. d.: BWLinke 1950
Cena wywoławcza.
900 zł
Bronisław LINKE (1906-1962)
Lot No.116
Po burzy, 1947
piórko, tusz, kredka niebieska, 31 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: BW Linke/ 1947
sygn. p. d.: BW Linke/ 1947
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Ryszard GANCARZ (ur. 1955)
Lot No.118
Ulica gwiazd I, 2011
technika własna, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: 09. 2011. R GANCARZ
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Lot No.301
Mozart
tempera, papier, 49 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
sygn. l. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.303
Maska
pastel, papier, 68 x 41 cm;
sygn. p. d.: stasys
sygn. p. d.: stasys
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.307
Wałbrzych, 1997
gwasz, akwarela, papier, 39,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Daniel CHAZME - KALIŃSKI (ur. 1980)
Lot No.309
Nosorożec, 2009
technika mieszana, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: CHA / ZME / 718
sygn. p. d.: CHA / ZME / 718
Cena wywoławcza.
900 zł
Gabriel MORVAY (1934-1988)
Lot No.313
Kompozycja ( Portret ), 1962
olej, płótno, 130 x 97 cm;
sygn. p. d.: Morvay
sygn. p. d.: Morvay
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Bogusław SZWACZ (1912-2009)
Lot No.316
Kompozycja
pastel, papier naklejony na płótno, 98,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. SZWACZ
sygn. p. d.: B. SZWACZ
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Lot No.319
Nocne ptaki, 1997
olej, płótno, 200 x 130 cm;
na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt (...)
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Lot No.323
Progresja - Wariant, 2011
technika własna, deska, 50 x 50 cm;
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA (...)
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.326
Typical Dutch, 1978-1983
technika mieszana, płyta pilśniowa, 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł