Maria JAS (ur. 1929)
Lot No.108
Cienie, 1971
sucha igła, papier, 27,2 x 21 cm (odbicie);
sygn. p. d.: Maria Jas
sygn. p. d.: Maria Jas
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.113
Szkic postaci, 2005
tusz, papier, 16,5 x 12,6 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005r / Kraków
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Paul NUSSBAUMER (1934-1990)
Lot No.301
Plotkarki, 1990
piórko, tusz, akwarela, papier,
23,7 x 19,8 cm ;
sygn. u dołu piórkiem: Nussbaumer 90
23,7 x 19,8 cm ;
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Ewa PELLO (ur. 1964)
Lot No.303
Skaczący do wody , 1996
pastel, papier, 50 x 65 cm;
sygn.p.d.: EWA/PELLO '96
sygn.p.d.: EWA/PELLO '96
Cena wywoławcza.
500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.307
Stadion Dziesięciolecia, 2008
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008
sygn. p. d.: E.DWURNIK / 2008
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978)
Lot No.309
Bulterier
akryl, płótno, 140 x 120 cm;
sygn. p. d.: W
sygn. p. d.: W
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jerzy SOSIN (1929-1987)
Lot No.311
Kompozycja
olej, deska, 14 x 7,5 cm;
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi
sygn. z lewej wzdłuż krawędzi
Cena wywoławcza.
500 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.313
No, 2011
technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Lot No.315
Pozdrowienia z New York, 2003/2004
akryl. płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04
sygn. l. g.: ABAKO' 03/04
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Wiktor DYNDO (ur. 1983)
Lot No.319
Bez tytułu, 2010
olej, płótno, 100 x 150 cm;
opisany na odwrocie
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.326
Męćmierz/Wisła, 1989
olej, płótno, 76 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Roman BANASZEWSKI (ur. 1932)
Lot No.329
Postacie, 2003
olej, płótno naklejone na płytę,
26,6 x 41,5 cm;
26,6 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza.
4 200 zł