Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)
Lot No.330
Prześlizgi, 2009
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
sygn. p. d.: Johnsson 09
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Tomas MAYER (ur. 1970)
Lot No.332
Alchemia 4, 2009
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: TomasMayer / 2009
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.337
Ulica Rutkowskiego, 1966
olej, płótno, 69 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. HORODECKI
sygn. p. d.: Z. HORODECKI
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Henryk RACHFALSKI (1937-1987)
Lot No.340
Taki pejzaż, 1967 r.
olej, płótno, 110 x 125 cm;
na odwrocie opis autorski
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
8 600 zł