Andrzej GIERAGA (ur. 1934)
Lot No.102
Italla III, 1987
mezzorinta, relief, 15 x 11,7 cm (odcisk)
Cena wywoławcza.
500 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.104
Akt, 1997
serigrafia, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Lot No.106
L'Empereur du sixičme sens
litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem
sygn. ołówkiem
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.110
Bez tytułu, 2002
długopis, papier, 13,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2002 Jtarasin
sygn. p. d.: 2002 Jtarasin
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Lot No.112
Dokąd?, 1977
piórko, tusz, papier, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)
Lot No.202
Asymetria
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
22,6 x 27,6 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Bronisław SCHLABS (1920-2009)
Lot No.204
Arbeit Mach Frei
17,5 x 23,8 cm
17,5 x 23,8 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Tadeusz WAŃSKI (1894-1959)
Lot No.206
Leżaki na Statku Kościuszko
22,6 x 17 cm
22,6 x 17 cm
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.302
Bez tytułu
gwasz, papier, 39,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.304
Skrzypaczka - 78, 1978
olej, płotno, 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach 78
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.307
Chaty w zimowym pejzażu
akwarela, papier, 10 x 30 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Michał SAWANIUK (1938-2003)
Lot No.310
Jezioro Krzywe, 2001
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: M. Sawaniuk '01 r
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Stanisław WAŁACH (1884-1979)
Lot No.312
Aktorka azjatycka, 1963
technika własna, płyta pilśniowa, 116 x 60 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.317
XI.58
technika własna, 46,5 x 34,5 cm;
sygn. na odwociu
sygn. na odwociu
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.320
Martwa natura z moździerzem, 1998
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: E. Waniek /98
sygn. p. d.: E. Waniek /98
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)
Lot No.322
Akt w pościeli, 1970
olej, płótno, 46 x 55 cm;
na krośnie napis ołówkiem "Akt leżący ok. 1970"
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Lot No.326
Bez tytułu, 2010
akryl, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
3 500 zł