Irena GERARD DE FESTENBERG (ur. 1915)
Lot No.339
Martwa natura, 1959
olej, płótno, 59 x 52 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.341
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970
olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Jerzy ŚWIECIMSKI (ur. 1927)
Lot No.343
Spopielone II, ok. 1965
olej, płótno, 80 x 60 cm;
u dołu nalepka
u dołu nalepka
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Laura WASILEWSKA (ur. 1986)
Lot No.345
Nad basenem - Antoni Fałat, 2010
olej, akryl, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: Laura Wasilewska 2010
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Józef GALICA (1924-1985)
Lot No.402
Kompozycja
marmur, podstawa drewniana,
wys. 50 cm
wys. 50 cm
Cena wywoławcza.
2 600 zł