Halina CHROSTOWSKA (1929-1990)
Lot No.101
Figura czarna VII, 1973
technika własna, 65 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 73
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.103
Twarz
technika własna, papier,
13,6 x 18,2 cm; sygn. p. d.
13,6 x 18,2 cm; sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
800 zł
Jan TARASIN (1929-2009)
Lot No.105
Wylęgarnia przedmiotów. 2004
serigrafia barwna, papier, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2004
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.301
Shakespeare
gwasz, papier 40,5 x 28,5 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.303
Kompozycja, 1957
tempera, papier, 45 x 32 cm;
sygn. p. d.: MBogusz 57
sygn. p. d.: MBogusz 57
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.305
Kompozycja
akwarela, papier, 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.307
Kompozycja postaciowa, 2003
technika mieszana (tusz, węgiel, pastel),
papier, 29 x 41 cm
papier, 29 x 41 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.309
Globus w miasteczku, 2005
tempera, płótno, 46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Karolina JAROSŁAWSKA (ur. 1977)
Lot No.312
Odpocznijmy, 2011
tryptyk - olej, płotno, 100 x 50 cm
(każda część tryptyku)
(każda część tryptyku)
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Ewa PEŁKA (ur. 1952)
Lot No.318
Cykl Rzeźba Ziemi, 2001
olej, płótno, 130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Anna Maria WIEJAK-KARPOWICZ (ur. 1951)
Lot No.328
Tancerka na kanapie, 1988
olej, płótno, 109 x 108 cm;
sygn. l. d.: Karpowicz 88
sygn. l. d.: Karpowicz 88
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.335
Przed burzą, 1979
pastel, papier, 27,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WiktorZin / 79;
sygn. p. d.: WiktorZin / 79;
Cena wywoławcza.
1 900 zł