Lot No.
506
Zestaw serwisowy do kawy dla 4 osób
- model 510;
Ćmielów, lata 1920 - 1950 - okres powojenny.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
508
Jeleń
Miśnia, model Ericha Oehme (1889-1970) z 1938 roku,
realizacja z ok.1945-1947
realizacja z ok.1945-1947
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
510
Teryna z dekoracją kwiatową
Śląsk, Prószków Śląski, okres Johanna Gottlieba
Leopolda i Dickhuta (1784-1853), XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
601
Para świeczników
plater; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych Sreber i Platerowanych
J. Frageta, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
603
Cukiernica
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
605
Półmisek do warzyw
z nakrywą i tacą art. deco;
Francja, Frionnet François (taca), lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Lot No.
607
Cukiernica
plater nie cechowany;
Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
609
Para świeczników i kandelabr
trójświecowy; plater (alpaka);
Austria?, lata 30.-40 XX w.
Austria?, lata 30.-40 XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
611
Solniczka z łyżeczką
srebro próby 12; waga 109 g.
Warszawa, Tomasz Klimaszewski, lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
613
Zestaw 12 łyżeczek do kawy
srebro próby 84; dł. 10 cm; waga 173 g.
Warszawa, Werner i Ska,
probierz Józef Sosnkowski, 1896
Warszawa, Werner i Ska,
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
617
12 łyżeczek do kawioru
srebro próby 84; metal złocony (przetarcia);
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
619
Solniczka
Moskwa, złotnik Fiedor Pietrow [mistrz 1750-1768],
probierz Michaił Borowszczikow [czynny 1755-1768],
1755
1755
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
625
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 12;
Warszawa, Karol Malcz; ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
627
Komplet 6 widelczyków do ciasta
srebro próby 3; waga 157 g. Warszawa,
Warszawska Fabryka Platerów HEFRA, ok. 1974
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
629
Komplet śniadaniowy
srebro pr. 800, częściowo złocone;
waga naczyń 1952 g; Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Antoni MADEYSKI (1862-1939)
Lot No.705
Medal - „Adam Mickiewicz”
brąz, średnica 55 mm.
Rzym, 1913
Rzym, 1913
Cena wywoławcza.
800 zł