Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.101
Uroki morza III, 1989
autocynkografia, papier, 45 x 32 cm (odcisk płyty);
sygn. u dołu
sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Bronisław SCHLABS (1920-2009)
Lot No.201
Krzyż
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
25,8 x 17,2 cm; na odwrocie stempel autorski.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Lot No.203
Tatry - Las na zboczu gór
fotografia czarno-biała, papier, 49,7 x 60,5 cm;
na odwrocie napisy ołówkiem
na odwrocie napisy ołówkiem
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Lot No.205
Okno, 1976
47 x 61 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Lot No.302
ELLE - Dobrego Roku 1998, 1997
gwasz, papier, 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 300 zł
SEPE (ur. 1982)
Lot No.306
Sailor, 2011
technika mieszana na płótnie, 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: SEPE
sygn. p. d.: SEPE
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Paweł SKURSKI (ur. 1978)
Lot No.308
Człowiek bez twarzy, 2007
olej, tempera, płótno, 60 x 60 cm;
na odwrocie napisy
na odwrocie napisy
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.310
Obraz nr 229, 2004
olej, płótno, 51,5 x 62,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Lot No.317
Organy w Oliwie, 1969
technika własna, papier, 70 x 40 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe 1969, l. d.: "Organy w Oliwie"
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)
Lot No.319
Kompozycja
olej, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Julian GRABOWSKI (1922-1973)
Lot No.333
Bez tytułu, 1970
olej, płótno, 67 x 95 cm;
sygn.: J. GRABOWSKI 70;
sygn.: J. GRABOWSKI 70;
Cena wywoławcza.
3 400 zł