Emile Coriolan H. GUILLEMIN (1841-1907)
Lot No.410
Napoleon
brąz patynowany, marmur (podstawa);
sygn.: Guillemin, stempel odlewni:
Bronze Garanti Paris J.B. Deposee.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Artysta nieokreślony, polski
Lot No.412
Chrystus upadający pod krzyżem
drewno lipowe, polichromowane,
Małopolska?, XVIII/XIX w.
Małopolska?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
414
Chrystus Zmartwychwstały
figura późnogotycka; drewno polichromowane,
Polska, pocz. XVI w.
Polska, pocz. XVI w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
503
Puszka na biszkopty
Czechy, w typie wyrobów Loetz Witwe,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
506
Para czapli
Niemcy, Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa,
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
508
Leżący lew - przycisk na biurko?
Polska, Włocławek, fabryka Natana Krupke
i Barucha Perlicza, okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
512
Komplet 6 dzbanuszków kuchennych
Polska, Chodzież, wytwórnia fajansu
Stanisława Mańczaka, lata 1921-1937
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
514
Talerz z miniaturą:
para wróbli na krzewie;
Francja, Paryż, atelier nieustalone,
1 ćw. XIX w. - lata 30. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
601
Para świeczników
Kraków, Fabryka Wyrobów Platerowanych
Jakubowski i Jarra, k. XIX w.
Jakubowski i Jarra, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
605
Sześć łyżeczek koktajlowych
plater nie cechowany;
Polska?, k. XIX w.
Polska?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.
607
Komplet sztućców na 12 osób
i środka stołu; zawiera łącznie 54 sztuki;
plater, stal nierdzewna. Warszawa, Br. Henneberg
i Fabryka Wolska (1 nóż), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
704
Waza dekoracyjna
brąz, odlew patynowany, wkład z blachy mosiężnej;
Francja, XX w.
Francja, XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
706
Tabakiera
Niemcy, wytwórnia w Iserlohn, Johann Heinrich Giese
i Johann Heinrich Hammer; ok. 1758.
Cena wywoławcza.
2 000 zł