Malarz nieokreślony hiszpański?, XVIII w.
Lot No.281
Portret Josepha Rodrigueza dela Oliva
olej, płótno (kromki na krawędziach), 84,5 x 64 cm;
napis l. d.: AEtat. ejus 83. ann./ 1771.
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Malarz nieokreślony niemiecki, ok. poł. XIX w
Lot No.283
Para portretów - mężczyzna i kobieta
olej, płótno, 61 x 45 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski
Lot No.290
Diana na łowach
olej, płótno naklejone na płytę,
76 x 97 cm;
XVIII w.
76 x 97 cm;
XVIII w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.294
Chrystus Eucharystyczny
ze śś. Sebastianem i Rochem;
olej, płótno, 176 x 129 cm.
olej, płótno, 176 x 129 cm.
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Lot No.
402
Posążek Napoleona
stop metali złocony, podstawa alabastrowa
malowana na czarno i zielono, wys. 47 cm.
Francja (?), 2 poł. XIX w.
Francja (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
[L. lub S.] DUBOIS (XIX w.)
Lot No.404
Młody nosiwoda
brąz, podstawa z czarnego kamienia, wys. 43 cm;
Francja, 2 poł. XIX w.
Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
412
Kobieta z kwiatami
surowe drewno lipowe, częściowo barwione,
Polska (?), pocz. XX w.
Polska (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
503
Karafka i 6 kieliszków art deco
Czechy, wytwórnia Moser?, ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
507
Ecritoire - przybornik do pisania
Niemcy, Turyngia?, wytwórnia nieustalona,
XIX/XX w.- pocz. XX w.,
naśladownictwo Miśni.
XIX/XX w.- pocz. XX w.,
naśladownictwo Miśni.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
509
Świecznik z pasterką
Czechy lub Śląsk?,
2 poł. XIX w. (ok. 1860-1880)
2 poł. XIX w. (ok. 1860-1880)
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
512
Talerz dekoracyjny z dwiema Japonkami
Polska, Ćmielów, fabryka porcelany,
dekoracja autorska, 1936
dekoracja autorska, 1936
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
514
Popiersie Karola Marksa
Niemcy, Miśnia, model Johanna
Friedricha Rogge (1898-1983) z 1950
Cena wywoławcza.
1 300 zł