Josef VETROVSKY (1897-1944)
Lot No.101
Akt, ok. 1935
fotografia czarno biała, brom,
papier, 27,3 x 36,5 cm;
papier, 27,3 x 36,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy Benedykt DORYS (1901-1990)
Lot No.103
Pani Paté, 1931/1980
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 30 cm;
sygn. l.d.: Dorys (ołówkiem)
sygn. l.d.: Dorys (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Marcel AUGIS (XIX/XX w.)
Lot No.105
Nabrzeże
akwaforta, akwatinta podmalowana,
papier, 18,5 x 27 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.109
Kobieta z kluczami
- kartka ze szkicownika, ok. 1875
piórko, tusz, papier, 16 x 9,8 cm
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Edgardo ROSSARO (XIX w.)
Lot No.111
Portret młodzieńca, 1895
ołówek, papier, 46,3 x 30,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rossaro Edgardo 1895
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Lot No.114
Pejzaż ze stawem, 1946
piórko, atrament czarny, papier,
23,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
500 zł
Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Lot No.117
Pojedynek
ołówek, kredki, papier,
36,3 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski
sygn. p. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Lot No.119
Szkic postaci
ołówek, papier,
17,5 x 19,3 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968)
Lot No.201
Willa w Krynicy
gwasz, kredka, papier,
20 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
u dołu napisy autorskie
u dołu napisy autorskie
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Wilhelm WILK-WYRWIŃSKI (1887-1918)
Lot No.203
Łabędzie, 1918
akwarela, papier, 31 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wyrwińskie 18 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Wiktor ZINN (1925-2007)
Lot No.205
Wenecja
węgiel, pastel, papier,
46,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WZinn
sygn. p. d.: WZinn
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.207
Sanie w lesie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier żeberkowy, 15 x 31,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.211
Cerkiewka
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jan Marcin SZANCER (1902-1973)
Lot No.215
Projekty kostiumów do baletu
"Pan Twardowski" (4 plansze);
akwarela, ołówek, papier, 32 x 22,5 cm;
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Lot No.218
Martwa natura z owocami
papier, 50,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha
papier, 50,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Krcha
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Leopold GOTTLIEB (1879-1934)
Lot No.222
Akt kobiety
akwarela, kredki, piórko, tusz, papier,
35 x 26 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Stanisław MASŁOWSKI (1853 - 1926)
Lot No.226
Wnętrze sieni
akwarela, papier, 34 x 28 cm;
sygn. l. d.: ST. MASŁOWSKI / 1902
Cena wywoławcza.
2 400 zł