Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.323
Martwa natura z czerwoną draperią, 1967
olej, płótno, 60 x 76 cm;
sygn. l. d.: Borysowski 67
sygn. l. d.: Borysowski 67
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Waldemar SMOLAREK (1937-2010)
Lot No.331
Bez tytułu, 2000
olej, płótno, 110 x 70 cm;
sygn. p. d.: SMOLAREK/ 2000
sygn. p. d.: SMOLAREK/ 2000
Cena wywoławcza.
5 500 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.333
P-69-692, 1969
akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969
sygn. l. d.: Witold-K. 1969
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.335
Pejzaż norweski, 1997
olej, płótno, 81 x 91 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza.
18 500 zł
Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Lot No.338
Kompozycja, 1964
olej, płótno, 90,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: 64 / J. Naliwajko
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jerzy JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)
Lot No.340
Kompozycja geometryczna, 1963
olej, sklejka, 30,5 x 69 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Jarnuszkiewicz 63 r
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Teresa MURACKA (ur. 1959)
Lot No.342
Drohiczyn, 2009
olej, technika mieszana, 80 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)
Lot No.344
Łódki
olej, płótno, 73 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
sygn. p. d.: AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Monika GARLEY (ur. 1965)
Lot No.403
Bez tytułu
brąz patynowany, wys. 9,6 cm;
odlew nr 3/5
odlew nr 3/5
Cena wywoławcza.
800 zł