Tomasz Awdziejczyk

Lot No.
1
Start Rakiet, 2011 akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan Andrzej Bator

Lot No.
2
Gracja, 2011 tusz, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krzysztof Bloch

Lot No.
3
Magnolie, 2011 olej, płótno, 75 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wanda Badowska-Twarowska

Lot No.
4
W tańcu nowoczesnym, 2007 akryl, płótno, 70 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Borowski

Lot No.
5
Apollo 11, 2004 olej, płótno, 81 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Waldemar Borowski

Lot No.
6
Bezduszna metafizyka, 2004 olej, płótno, 75 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ewa Borowska

Lot No.
7
Zapamiętane, 2008 pastel, karton, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Sylwester Broniarek

Lot No.
8
Niepokój, 2011 akwarela, papier, 20 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jerzy Boberski

Lot No.
9
Salwator, 2011 akryl, płyta, 73 x 36 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban

Lot No.
10
Dwa dzbany, 2010 olej, płótno, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jolanta Caban

Lot No.
11
Martwa natura, 2010 olej, płótno, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Bruss

Lot No.
12
Impresja, 2009 akryl, papier, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Piotr Czajkowski

Lot No.
13
To było we wtorek, 2011 akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Damięcki

Lot No.
14
Miedzeszyn wieś, 2009 akryl, płótno, 70 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika Dąbkowska

Lot No.
15
Kula 3, 2008 akryl, płótno, 50 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Monika Dąbkowska

Lot No.
16
Jabłoń i malwy, 2008 akryl, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej Domżalski

Lot No.
17
Para, 2010 technika mieszana (akryl/tusz/karton), 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Andrzej Domżalski

Lot No.
18
Akt, 2010 technika mieszana (akryl/tusz/karton), 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Sylwia Caban

Lot No.
19
Akt, 2010 akryl, karton, 26 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Janusz Dziurawiec

Lot No.
20
Jabłoń, 2011 olej, płótno, 70 x 92 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Alina Dorada-Krawczyk

Lot No.
21
Sny, 2009 olej, płótno, 90 x 110 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lili Fijałkowska

Lot No.
22
Ryba z rafy koralowej I, 2008 piórko, tusz czarny, pióro złote,
technika mieszana, papier, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Wiesław Fijałkowski

Lot No.
23
Wieża 2010 glina szamotowa szkliwiona solami, 90 x 14 x 14 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Wiesław Fijałkowski

Lot No.
24
Most westchnień, 2010 glina szamotowa szkliwiona solami, 85 x 50 x 20 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka

Lot No.
25
Błękit śniegu, 2010 akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna Forycka-Putiatycka

Lot No.
26
Zimową aurą, 2010 akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Gałużny

Lot No.
27
Snami otulona, 2010 olej, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Czesław Gałużny

Lot No.
28
Dźwiękami przebudzona, 2010 olej, płótno, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Gogłuska

Lot No.
29
Kwiatowe osteo, 2011 rysunek integralny, karton, 29 x 21 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Hanna Haska

Lot No.
30
BUDOWNICZY - Motyw saski, 2007 grafika giclée, papier, 30 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krystyna Humienna

Lot No.
31
Dąb korkowy, 2010 akwarela, papier, 37 x 27 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan Hrycek

Lot No.
32
Pejzaż dla Ciebie VI, 2009 linoryt, papier, 70 x 45 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Anna Kabacińska-Banaszkiewicz

Lot No.
33
Pogwarki, 2011 olej, płótno, 90 x 70 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Kapłan

Lot No.
34
Kulikowa aleja, 2009 akryl, olej, płótno, 60 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Małgorzata Kapłan

Lot No.
35
Słoneczny dzień, 2010 akryl, olej, płótno, 35 x 55 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria Kaleta

Lot No.
36
Nad Tamizą, 2011 gwasz, papier, 34 x 46 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Magdalena Kapuścińska-Borkiewicz

Lot No.
37
Rozlewisko nad Bugiem, 2011 akryl, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Hanna Karasińska-Eberhardt

Lot No.
38
Afrykańska noc, 2009 olej, technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Teresa Kelm

Lot No.
39
Pejzaż nadmorski (dyptyk) 1989 akryl, płótno, 65 x 75 cm ( x 2)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Grzegorz Kalinowski

Lot No.
40
Pejzaż morski - przed burzą, 2007 olej, tektura, 39 x 56 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marta Konieczny

Lot No.
41
Lewitacja, 2009 olej, płótno, 100 x 120 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marzena Kościółek

Lot No.
42
Bałtyk pastel, papier, 60 x 80 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Marek Kotarba

Lot No.
43
Myśli, 2010 ceramika, porcelana, wys. 26 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Marek Kotarba

Lot No.
44
Lalka, 2010 ceramika, porcelana, wys. 25 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Krzysztof Krzysztof

Lot No.
45
Lecący, 2005 brąz, 32 x 10 x 12 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof Krzysztof

Lot No.
46
Biotyp, 2006 brąz, 34 x 32 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Daniel Ludwiczuk

Lot No.
47
Nie czyń się pawiem, jeśliś kur..., 2011 brąz, wys. 40 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Aleksandra Ławicka-Cuper

Lot No.
48
Kot mały, 2003 kamionka, 20 x 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 500 zł