Przemysław RUNO (ur. 1974)
Lot No.101
Apetyt na kaszankę, 2009
litografia barwna, papier, 84 x 61,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)
Lot No.103
Figura złota, 1977
technika własna, 60 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 77
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.105
Kompozycja, 1960
drzeworyt barwny, papier, 23 x 23 cm; sygn. p. d.: T. Dominik 60
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.108
Monotypia+, 2010
monotypia, papier, 50 x 50 cm;
sygn. i opisana u dołu
sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jan TARASIN (1929-2009)
Lot No.110
Szkoła przedmiotów, 2008
serigrafia barwna, papier, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: JTarasin 08
sygn. p. d.: JTarasin 08
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Marian Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)
Lot No.112
Cytaty z Brunona Schultza III
akwaforta barwna, papier, 42,5 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.; sygn. p. d.
opisana l. d.; sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
850 zł
Lot No.114
Cytaty z Brunona Schultza
akwaforta barwna, papier, 42 x 32 cm (odcisk płyty);
opisana l. d.; sygn. p. d.
opisana l. d.; sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
850 zł
Marc CHAGALL (1887-1985)
Lot No.116
La Femme du Gouvermeur Gronde Sa Fille
- z cyklu "Martwe dusze"
akwaforta, akwatinta, 27,2 x 21 cm (odbicie);
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.118
Kaligrafia
praca dwustronna, tusz, papier, 15 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
900 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.120
Kobieta, 1989
ołówek, tusz, akwarela, papier, 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: KMikulski / 89
Cena wywoławcza.
5 900 zł
Józef CZAPSKI (1896-1993)
Lot No.122
Siedzące kobiety - szkic, 1955
ołówek, akwarela, papier, 20 x 14 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Andrzej FOGTT (ur. 1950)
Lot No.124
Portret Anny Berger, 1997
kredka, papier, 61,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Fogtt 19 VI / 1997
Cena wywoławcza.
700 zł
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)
Lot No.126
Kompozycja
technika własna, tektura, 23,3 x 29,5 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Bronisław SCHLABS (1920-2009)
Lot No.203
Jamnik
fotografia czarno-biała, brom, papier, 23,9 x 17,6 cm;
na odwrocie stempel autorski
na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza.
950 zł
Teresa MURAK (ur. 1949)
Lot No.205
Naczynia otwarte - rzeźba pulsuje, 2008
wydruk komputerowy, papier fotograficzny, 95 x 76 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.302
Abstrakcja
akwarela, papier, 19,6 x 28,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Alenica
sygn. p. d.: Alenica
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.304
Bouclier I (Tarcza I), 1968
długopis, piórko, tusz, tusz lawowany,
pastel, papier, 35 x 25,8 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Bogusław LUSTYK (ur. 1940)
Lot No.306
Pięciu jeźdźców, 2011
akryl, papier, 76 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: LUSTYK 2011
sygn. p. d.: LUSTYK 2011
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.308
Projekt plakatu na VII Światowy Festiwal
i Studentów o Pokój i Przyjaźń
technika mieszana, papier, 100 x 70,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Piotr STAWIŃSKI (ur. 1957)
Lot No.310
Kawiarnia III, 2010
akryl, płótno, 90 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Lot No.312
Bez tytułu, 2009
olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. na krośnie: PAWEŁ TKACZYK 2009 r.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
AUQUALOOPA (ur. 1978)
Lot No.314
Straż nocna, 2011
akryl, tusz, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: Aqualoopa
sygn. p. d.: Aqualoopa
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jacek MARKUNAS (ur. 1952)
Lot No.316
Akt, 2004
olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: J. MARKUNAS 2004
Cena wywoławcza.
1 300 zł