Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.1
Bez tytułu, 1963
tusz, kredka, biały gwasz, papier, 28,5 x 40,5 cm;
sygn. u dołu: FS 1663
sygn. u dołu: FS 1663
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.3
Bez tytułu, 1962
akwarela, papier, 49,5 x 27,4 cm;
(w świetle oprawy); sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Lot No.5
1.2.3.4, 1967
ołówek, papier, 40 x 27,4 cm
(w świetle oprawy); sygn.: FS 1667
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.7
Okocyce i okolice, 1961
technika mieszana, papier, 39,4 x 26,4 cm;
sygn. i opisany u dołu.
sygn. i opisany u dołu.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.101
Dwie strefy, 2008
serigrafia barwna, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i opisana u dołu
sygn. i opisana u dołu
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.103
Złoty latawiec, 1975
autocynkografia, papier, 49,5 x 32 cm;
sygn. u dołu
sygn. u dołu
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jan SAWKA (ur. 1946)
Lot No.105
Projekt plakatu EXODUS
linoryt, papier, 93 x 92 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis
na odwrocie napis
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Maria KAWALEROWICZ (1916-1996)
Lot No.107
Portret
monotypia, karton, 47 x 33 cm;
sygn. p. d.: M. S. Kawalerowicz
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Thomas LENK (ur. 1933), Georg Karl PFAHLER (1926-2002), Günther UECKER (ur. 1930) i Heinz MACK (ur. 1931)
Lot No.109
Teka czterech grafik, 1971
różne techniki, papier, 45 x 45 cm;
sygnowane (ołówkiem) i numerowane 56/250
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)
Lot No.111
Kompozycja
technika własna wykonana na starej fotografii,
tektura, 22,5 x 28,7 cm
tektura, 22,5 x 28,7 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Teofil OCIEPKA (1891-1978)
Lot No.113
Drzewa
ołówek, papier, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Ociepka/ XI. 1961
Cena wywoławcza.
500 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.115
Szkicownik paryski, 1965
ołówek, papier, 24 x 16 cm;
napis l. g.: 17 III 65 - 46 5 k / 65
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Józef CZAPSKI (1896-1993)
Lot No.117
W kawiarni/ Rozmowa - szkic dwustronny
ołówek, tusz, papier, 15,3 x 20,2 cm;
sygn. p. d.: JC, numer p. g.: 591
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.119
Akt, 1993
tusz, papier, 34 x 26 cm;
sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 1993
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)
Lot No.202
Batory w Narwiku
fotografia czarno-biała, 18,1 x 12,6 cm;
na odwrocie pieczęć autorska
na odwrocie pieczęć autorska
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Mikołaj SMOCZYŃSKI (ur. 1955)
Lot No.204
Fields of Transition 1999/2000
fotografia czarno-biała,
papier fotograficzny, 70 x 89 cm
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.301
Bez tytułu, lata 90
akwarela, papier, 72,5 x 50 cm
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.303
Maska, 1992
pastel, papier jasno szary, drobnofakturowany,
naklejony na tekturę; 48,5 x 62,5 cm (arkusz)
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Lot No.305
10.III.60 - Szkic do obrazu 11 III 60
tempera, akwarela, papier, 35,5 x 25,5 cm ;
sygn. p. d.: St. Fijałkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.307
Zwierzę, 1965
piórko, tusz, akwarela, tusz lawowany,
papier milimetrowy, 18,5 x 28 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.309
Sen o Kazimierzu M., 1992
relief, olej, kostki domina, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: R. SOWIAK 1992
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Stanisław WASIK (ur. 1952)
Lot No.311
X / 2 Z, 2011
olej, płyta, technika własna; 75 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Lot No.313
Rozczłonkowanie, 1970
technika mieszana, collage, sklejka, 57,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Lenica;
sygn. p. d.: Lenica;
Cena wywoławcza.
15 000 zł