Antoni HAYDER (1905 - 1990)
Lot No.317
Kompozycja
olej, płótno, 126 x 98 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie: F. HAYDER
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Krzysztof WOJTAROWICZ (1957 - 2004)
Lot No.319
Portret Janiny Illukiewiczówny, 1995
olej, płótno, 77 x 98 cm;
sygn. i dat. l.g.: K. Wojtarowicz / 95
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Maria STANGRET- KANTOR (ur. 1929)
Lot No.321
Bez tytułu
gwasz, papier, 46,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Stangret
sygn. p. d.: M. Stangret
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.323
Pejzaż 98/61, 1961
olej, płótno, 160 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
76 000 zł
Katarzyna SKOCZYŃSKA (ur. 1958)
Lot No.325
Martwa natura, 1991
olej, płótno, 85 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Lot No.328
Yma Sumac
assemblage, 133 x 55 cm;
na ramie u dołu nalepka z tytułem pracy.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Janusz MARCINIAK (ur. 1954)
Lot No.330
Zatopiona synagoga II, 2004
akryl, płótno naklejone na płytę pilśniową,
23,4 x 18 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Andrzej MĘCZYŃSKI (ur. 1976)
Lot No.332
Bez tytułu
olej, płótno, 130 x 42 cm
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.334
Daszki zimowe, 2010
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.
sygn. p. d.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.336
Płock, 1980
nr 183 z cyklu "Podróże autostopem"
(cykl IX)
(cykl IX)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)
Lot No.338
Karaoke, 2011
olej, płótno, 40 x 100,5 cm;
sygn. na odwrocie: karaoke / filippo II 2011
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.340
Jestem psem, 2010
technika własna, akryl, olej, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.342
Piknik
olej, płótno, 65,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Rząb
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Lot No.344
W kawiarni wieczorem
olej, tektura, 48 x 63,5 cm;
sygn. p.d.: Rząb
sygn. p.d.: Rząb
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Jerzy WOLFF (1902-1985)
Lot No.346
Caput hominis est eius signum, 1984
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Wolff 84
sygn. p. d.: Wolff 84
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz TUKAN - WOLSKI (ur. 1928)
Lot No.348
Pejzaż z kościołem
olej, płyta, 79,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: tukan
sygn. l. d.: tukan
Cena wywoławcza.
7 400 zł
Aleksy NOWAK (ur. 1956)
Lot No.350
Postacie
olej, tektura, 69,5 x 100 cm;
sygn. l. g.: ALEKSY/ NOWAK
sygn. l. g.: ALEKSY/ NOWAK
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Bogdan FIJAŁKOWSKI
Lot No.352
Odlot
olej, płótno, 99,5 x 157,5 cm;
na odwrocie napis autorski
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
11 000 zł