Sepe
Lot No.49
Oportunity, 2010
technika mieszana, płótno, 120 x 60 cm
sygn. p.d.: S E P E
sygn. p.d.: S E P E
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Szum
Lot No.53
Sprzęty biblioteczne
Marker, papier, 29,5 x 41,8 cm
Sygn. l.d.: SZUM
Sygn. l.d.: SZUM
Cena wywoławcza.
500 zł
Zbiok
Lot No.57
Hurt, 2011
akryl, tempera, płótno, 140 x 150 cm
opisany na odwrocie
opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł