Aqualoopa
Lot No.1
Santa Clara
akryl, tusz, płótno 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 000 zł
BREMS
Lot No.3
Bez tytułu
druk, papier, tektura, 70 x 70 cm
sygn. p.d.: 11. Brems
sygn. p.d.: 11. Brems
Cena wywoławcza.
500 zł
CHAZME
Lot No.7
Spacer
płótno, technika mieszana, 90 x 60 cm;
sygn.p.d.: CHA/ZME/718
sygn.p.d.: CHA/ZME/718
Cena wywoławcza.
2 500 zł
CIAH-CIAH
Lot No.9
Faces of Deth
spray, płótno, 20 x 20 cm (każdy);
sygn. na odwrocie: Ciah 2009 (każdy)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
CIAH-CIAH
Lot No.11
Pyraminds Deer
spray, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: Ciah 2009
sygn. na odwrocie: Ciah 2009
Cena wywoławcza.
600 zł
Czarnobyl
Lot No.13
teichenbeschleunigerv.03
technika własna, płótno, 105 x 89 cm;
sygn. p.d.: CZARNOBYL
sygn. p.d.: CZARNOBYL
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lump
Lot No.15
Sir
akryl, ołówek, płyta, 60 x 53 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lump
Lot No.17
Lump Works
akryl, spray, ołówek, płótno, 120 x 150 cm
sygn.p.d.: Lump...
sygn.p.d.: Lump...
Cena wywoławcza.
3 000 zł
GREGOR GONSIOR
Lot No.19
Bez tytułu
tusz, papier, 34 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: GREGOR GONSIOR 2010
Cena wywoławcza.
500 zł
GORO
Lot No.21
Billy Default
akryl, marker, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: goro / 2009
Cena wywoławcza.
300 zł
Jola Kudela
Lot No.25
Pieta
Papier: Nepal Lokta
druk - 41,8 x 63 cm
sygn.: T.2/10 NL Jola Kudela 2010
druk - 41,8 x 63 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
M-city
Lot No.27
M-CITY 391
akryl, spray, płótno, 120 x 80 cm;
opisany na odwrocie: "M-CITY 390" / MARIUSZ WARAS 2011 / M-city
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Nawer
Lot No.29
Industrial A
spray, technika mieszana, płótno, 24 x 30 cm; (36 x 42 cm z oprawą)
sygn. na odwrocie: nieczytelnie 2006
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Olin Gutowski
Lot No.33
Bez tytułu
cienkopis, marker, płótno, 40 x 50 cm
sygn.p.d.: OLIN
sygn.p.d.: OLIN
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Olin Gutowski
Lot No.35
Bez tytułu
cienkopis, papier, 29.9 x 41,5 cm
sygn.p.d.: OLIN 2011
sygn.p.d.: OLIN 2011
Cena wywoławcza.
700 zł
Otecki
Lot No.37
Gemini
linoryt, papier, 100 x 70 cm (arkusz), 80,5 x 60 cm (odbitka)
sygn. dół 1/3 linoryt "Gemini" Otecki 2011 / stempel
Cena wywoławcza.
400 zł
Pikaso
Lot No.39
Para portretów
akryl, papier, płótno, 13 x 18 cm i 18 x 13 cm
sygn. na odwrocie: PIKASO / ONER / 2011 (oba)
Cena wywoławcza.
600 zł
Tone
Lot No.41
Skrzyżowanie
akryl, płótno, 92 x 73cm
sygn. na odwrocie: ProchRobert /"Crossroads" 2010
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Natalia Rak
Lot No.43
Mysterious Lover
sitodruk, papier, 99,5 x 69,5 cm (każdy)
sygn. na dole: 1/1 Natalia Rak (każdy)
Cena wywoławcza.
750 zł
Resko
Lot No.45
bez tytułu
płótno, akryl, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: RESKO2011
sygn. na odwrocie: RESKO2011
Cena wywoławcza.
700 zł