Zbigniew SUCHODOLSKI (1911- ?)
Lot No.226
Martwa natura z kwiatami i owocami
ok. 1938;
olej, sklejka, 60,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Z. Suchodolski
sygn. p. g.: Z. Suchodolski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Lot No.228
Maki w szklanym wazonie, ok. 1898
olej, tektura, 29,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: Olga Boznańska
sygn. p. d.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.230
Czerwone dachy, ok. 1938
olej, płótno, 60 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Mela MUTER (1876-1967)
Lot No.232
Portret mężczyzny, ok. 1933
olej, sklejka, 55,5 x 46 cm;
sygn. l. g.: Muter
sygn. l. g.: Muter
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Erno ERB (1890-1943)
Lot No.234
Procesja, ok. 1923
olej, tektura, 35 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: EErb
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.236
Ulica w Paryżu
olej, płótno, 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: W Terlikowski, datowany p. d.: 1940 (?)
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)
Lot No.238
Pejzaż z Owerni, 1943
olej, karton, 29 x 41,5 cm;
dat. p. d.: 1943 (ołówkiem)
dat. p. d.: 1943 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Adolf MILICH (1884-1964)
Lot No.240
Widok miasta, ok. 1925
olej, płótno, 82 x 99 cm;
sygn. p. d.: Milich
sygn. p. d.: Milich
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Lot No.242
Rozlewnia wody w Polanicy Zdroju, 1953
olej, tektura, 20 x 29 cm;
sygn. l. d.: j hrynkowski
sygn. l. d.: j hrynkowski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)
Lot No.244
Skały, 1896
olej, tektura, 50,5 x 40 cm.
Na odwrocie: nalepki
Na odwrocie: nalepki
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)
Lot No.246
Drzewa w słońcu, ok. 1970
olej, tektura, 40 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Lot No.248
Pejzaż z Bretanii
olej, tektura, 49 x 69 cm;
sygn. p. d. Rubczak
sygn. p. d. Rubczak
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.250
Wenecja, przed 1958
olej, płyta, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Lot No.252
Kobieta w czerwonym żakiecie
olej, tektura, 71 x 56 cm;
sygn. p. d.: Menkes
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
150 000 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.254
Akt siedzącej kobiety
olej, tektura, 46,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.256
Dziewczyna z różą
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany];
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.258
Góry zimą, ok. 1940
olej, sklejka, 50,5 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.260
Starzec i dziewczyna, ok. 1925
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Lot No.262
Portret kobiety, 1923
olej, tektura, 12,5 x 12,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman / 1923
Cena wywoławcza.
7 700 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.264
Portret mężczyzny z łopatą - Odśnieżanie
olej, tektura, 43,5 x 55 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman/ 1957
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Ludwik STASIAK (1858 - 1924)
Lot No.266
Spotkanie na wiejskiej drodze, ok. 1910
olej, płótno dublowane, 156,5 x 98 cm;
sygn. p. d.: STASIAK LUDWIK
sygn. p. d.: STASIAK LUDWIK
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.268
Zagroda góralska
olej, tektura, 53 x 63 cm;
Cena wywoławcza.
21 000 zł
MICHAJŁOWSKI (XX w.)
Lot No.270
Wnętrze pałacu, 1912
olej, płótno, 76 x 62 cm;
sygn. l. d.: A. Michajłowski / 1912 (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
32 000 zł