Nr katalogowy: 853

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 853

Lampa w manierze I Cesarstwa

brąz złocony i patynowany; wys. 53,5 cm (z oprawkami 73 cm);
Warszawa, pocz. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł