Nr katalogowy: 850

Nr katalogowy: 850

Żyrandol secesyjny z liśćmi kasztanowca

brąz złocony, szkło; wys. 81 cm; rozpiętość ramion 61 cm.
Polska (?), pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 700 zł