Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem, w kiocie

tempera na desce, koszulka mosiężna, tłoczona, złocona, wymiary całości: 30,5 x 21,5 x 6,5 cm.
Rosja XIX/XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł