Nr katalogowy: 92

Ryszard Jan OKNIŃSKI (1848-1925)

Nr katalogowy: 92

Portret młodej kobiety

olej, płótno; 39 x 33 cm;
sygn. p. g.: R. Okniński
estymacja: 13 000 - 15 000 zł