Nr katalogowy: 82

Stefan PIENIĄŻEK (1888-1958)

Nr katalogowy: 82

Zachód słońca na oceanie (La Côte Sauvage, Quiberon)

olej, tektura; 21,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StPieniążek (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 800 zł