Nr katalogowy: 377

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

Nr katalogowy: 377

Budowa 2, 2001

olej, płótno; 34,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. tytuł i dat. na odwrocie: "Grzegorz Wnęk / Budowa 2 / 2001".