Nr katalogowy: 371

Teresa BUKOWICKA

Nr katalogowy: 371

Droga wśród drzew, 1979

olej, płyta; 47 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „T. B. / 1979 r.”