Nr katalogowy: 365

Zdzisław Constantin MAJROWSKI-MEJRO (ur. 1959)

Nr katalogowy: 365

Kompozycja, 2000?

olej, płótno; 39 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: „C. M. 00”?