Nr katalogowy: 362

Andrzej UNIEJEWSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 362

Widok na Kazimierz Dolny nad Wisłą, 1981

akwarela, papier; 25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: „A. UNIEJEWSKI 1981 r. / KAZIMIERZ DLN.”