Nr katalogowy: 335

Jerzy FLISAK (1930-2008)

Nr katalogowy: 335

Ona chyba przesadza z tym odmładzaniem - projekt ilustracji prasowej, lata 60. XX w.

piórko, tusz, papier, 18 x 22 cm;
sygn. p. d.: "F".