Nr katalogowy: 319

Salvador DALI (1904-1989)

Nr katalogowy: 319

Kobieta wśród owiec / Przyjaciele

litografia barwna, papier Velin d'Arches; 42 x 34 cm (kompozycja), 66 x 50 cm (wymiary arkusza);
numerowana ołówkiem l. d.: „MCXIII/MM”; sygn. p. d.: „Dali”.