Nr katalogowy: 313

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 313

Dwie kompozycje bez tytułu - współoprawne, 1998

akwaforta, akwatinta; 12 x 6,5 cm każda (w świetle passe-partout);
opisane i sygnowane nieczytelnie u dołu ołówkiem.