Nr katalogowy: 152

Józef PAKULSKI (1900-1977)

Nr katalogowy: 152

Wisła, 1955

autolitografia, papier; 25 x 37 cm (w świetle passe-partout);
opisany ołówkiem poniżej obrazu l. d.: „Autolitografia „Wisła” oraz sygn. p. d.