Nr katalogowy: 138

George WRIGHT (1860-1942) - według

Nr katalogowy: 138

Wyjazd na polowanie, 1909

chromolitografia, papier; 30 x 45 cm;
sygn. p. d. (na obrazie): „G. Wright”.