Nr katalogowy: 135

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1895-1955)

Nr katalogowy: 135

Baszty Wawelu

akwaforta, papier; 33,5 x 25 cm;
opisany ołówkiem poniżej ryciny l. d.: "Baszty Wawelu", sygn. p. d.: K. Dzieliński.