Nr katalogowy: 133

Pablo PICASSO (1881-1973)

Nr katalogowy: 133

Głowa kobiety

litografia barwna, papier; 45 x 36 cm (kompozycja), 70 x 50cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją p. d. "Picasso" oraz numerowany ołówkiem „101/200”;