Nr katalogowy: 833

Nr katalogowy: 833

Ikona - Matka Boża Kazańska, w okładzie i kiocie

tempera, olej na desce, okład - mosiądz; kiot - drewno, szkło, mosiądz, 35,6 x 30,7 cm całość;
ikona: 22,5 x 17,6 x 1,2 cm. Rosja, XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł